2 pokoje 33.4m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
370 000 PLN
370 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.4 m2
Cena za m2
11 078 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2005
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 370 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 33.4 m² |
| Cena za m2: | 11 078 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 350 zł |
| Typ mieszkania: | Jednopoziomowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2005 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO własne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 19939/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej