2 pokoje 53.5m²
Mazowieckie Warszawa Bielany Tomasza Nocznickiego
579 000 PLN
579 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Bielany Tomasza Nocznickiego MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.5 m2
Cena za m2
10 822 PLN
Piętro
4
Rok budowy
2013
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 579 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 53.5 m² |
| Cena za m2: | 10 822 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 450 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowo-biurowy |
| Rok budowy: | 2013 |
| Liczba pięter: | 6 |
| Piętro: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 21,9+13,7 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 8666/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej