10 pokoje 633.54m²
Mazowieckie Otwocki Otwock Składowa
1 800 000 PLN
1 800 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Otwocki Otwock Składowa MAPA
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
633.54 m2
Cena za m2
2 841 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2011
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 1 800 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 2 841 PLN |
| Powierzchnia działki: | 1854 |
| Liczba pokoi: | 10 |
| Standard domu: | |
| Typ domu: | SemiDetached |
| Rok budowy: | 2011 |
| Typ okien: | |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Domofon: | tak |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | nie |
| Prąd: | nie |
| Gaz: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Garaż/miejsca parkingowe: | nie |
| Usytuowanie garażu: | InBodyBuilding |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1237/2517/ODS |
Pokaż więcejmniej