Dom na sprzedaż: Mazowieckie
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
6 746 PLN
MAZOWIECKIE otwocki Świder ul. Lisia
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
2 633 PLN
MAZOWIECKIE garwoliński
5 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
333 m2
Cena za m2
17 718 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Klarysew
5 288 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
400.80 m2
Cena za m2
13 194 PLN
MAZOWIECKIE otwocki
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
337.23 m2
Cena za m2
10 379 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kryształowa
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
147.38 m2
Cena za m2
14 927 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
27 655 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Wiedeńska
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
1 500 000 PLN
6 pokoje
| 190 m2
| 7 895 PLN/m2
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
7 895 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Niepodległości
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
269.50 m2
Cena za m2
3 562 PLN
MAZOWIECKIE otwocki ul. Żabia
650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
7 222 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński Ustanówek ul. Porankowa
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
7 956 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
770 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
129 m2
Cena za m2
5 969 PLN
MAZOWIECKIE nowodworski
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
8 600 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Zielona
1 280 000 PLN
4 pokoje
| 103.65 m2
| 12 349 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.65 m2
Cena za m2
12 349 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
238.60 m2
Cena za m2
6 073 PLN
MAZOWIECKIE legionowski ul. Wojska Polskiego
3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Międzylesie
1 780 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
14 240 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Anin ul. Homera
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
219.54 m2
Cena za m2
13 699 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Wiedeńska