2 pokoje 38.9m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Pasłęcka
233 000 PLN
233 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Pasłęcka MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.9 m2
Cena za m2
5 990 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2002
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 233 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 38.9 m² |
| Cena za m2: | 5 990 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 475 zł |
| Typ mieszkania: | Z pokojem przechodnim |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2002 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | ToRenew |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 21,6+8,5 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Ciemna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 4283/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej