3 pokoje 85m²
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Marszałkowska
7 000 PLN
7 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Marszałkowska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1955
Prezentujemy jasne, dwustronne mieszkanie w kamienicy przy ul. Marszałkowskiej - w świetnym punkcie, pomiędzy Placem Unii Lubelskiej a Placem Zbawiciela.
NAJWAŻNIEJSZE ATUTY
• Topowa lokalizacja w ścisłym Centrum
• Kamienica z windą, wysokość ok. 3,2 m
• Dwustronny układ - bardzo dobre doświetlenie
• Cicha część sypialniana od strony patio
• W pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia
• Tramwaj pod budynkiem, metro w zasięgu spaceru
NIERUCHOMOŚĆ
Mieszkanie o powierzchni 85 m², położone na 3. piętrze w kamienicy z windą.
Układ obejmuje:
• przestronny salon z częścią jadalnianą
• jasną, w pełni wyposażoną kuchnię
• dwie sypialnie
• łazienkę z dużym prysznicem
• oddzielne WC
Wnętrze w pełni umeblowane, z klimatyzacją.
Część dzienna od strony Marszałkowskiej, natomiast sypialnie od patio - wyraźnie ciszej i bardziej prywatnie.
LOKALIZACJA
Ścisłe centrum, ale z szybkim dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej.
W kilka minut pieszo:
• Pole Mokotowskie - ok. 8 min
• Łazienki Królewskie - ok. 8 min
• Metro Politechnika - ok. 8 min
• Plac Unii Lubelskiej - ok. 5 min
Tramwaj tuż przy budynku zapewnia szybki dojazd do centrum (ok. 6 minut).
W okolicy liczne restauracje, kawiarnie i sklepy.
W NASZEJ OPINII
Mieszkanie dla osób, które chcą być w centrum wydarzeń, ale jednocześnie cenią komfort i ciszę w części prywatnej.
Połączenie wysokości, kamienicznego klimatu i funkcjonalnego układu daje bardzo wygodną przestrzeń do życia.
OPŁATY
Czynsz najmu: 7000 zł
Czynsz administracyjny: 1280 zł
Dodatkowo: energia elektryczna (ok. 200 zł)
WARUNKI NAJMU
• kaucja: 2-miesięczny czynsz
• minimalny okres najmu: 12 miesięcy
• najem okazjonalny
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 7 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 85 m² |
| Cena za m2: | 82 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 1280 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Kamienica |
| Rok budowy: | 1955 |
| Liczba pięter: | 5 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Z oknem |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553216 |
Pokaż więcejmniej