4 pokoje 72.4m²
LUBELSKIE łukowski
490 000 PLN
490 000 PLN Negocjuj cenę >
LUBELSKIE łukowski MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
72.4 m2
Cena za m2
6 768 PLN
Piętro
2
Rok budowy
1987
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 490 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 72.4 m² |
| Cena za m2: | 6 768 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 780 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 1987 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 2 |
| Stan budynku: | dobry |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | dobry |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Zamykana z oknem |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964552921 |
Pokaż więcejmniej