4 pokoje 133.66m²
Mazowieckie Radomski Przytyk Studzienice
470 000 PLN
470 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Radomski Przytyk Studzienice MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
133.66 m2
Cena za m2
3 516 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2011
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 470 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 3 516 PLN |
| Powierzchnia użytkowa: | 113.66 |
| Powierzchnia działki: | 15340 |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Standard domu: | |
| Typ domu: | Detached |
| Stan budynku: | Do adaptacji |
| Rok budowy: | 2011 |
| Materiał: | AirBrick |
| Typ okien: | |
| Drzwi wejściowe: | |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Domofon: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Rectangle |
| Ukształtowanie działki: | Flat |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | tak |
| Ciepła woda: | |
| Rodzaj ogrzewania: | Piec |
| Rodzaj kanalizacji: | Przydomowa oczyszczalnia ścieków |
| Prąd: | nie |
| Gaz: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Powierzchnie pokoi: | 35+11+11+9 |
| Liczba oddzielnych toalet: | 1 |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Umeblowanie: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Garaż/miejsca parkingowe: | tak |
| Garaż (liczba miejsc): | 1 |
| Usytuowanie garażu: | InBodyBuilding |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | |
| Dostępne w okolicy: | |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1490/2517/ODS |
Pokaż więcejmniej