pokoje 24.5m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Światowida
1 600 PLN
1 600 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Światowida MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
24.5 m2
Cena za m2
65 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 1 600 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 24.5 m² |
| Cena za m2: | 65 PLN |
| Przeznaczanie: | |
| Opis budynku: | |
| Winda: | nie |
| Standard lokalu/powierzchni biurowej: | |
| Klimatyzacja: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Alarm: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 47/2517/OLW |
Pokaż więcejmniej