pokoje 69.8m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Światowida
5 999 PLN
5 999 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Światowida MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
69.8 m2
Cena za m2
86 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2000
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 5 999 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 69.8 m² |
| Cena za m2: | 86 PLN |
| Przeznaczanie: | |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | |
| Rok budowy: | 2000 |
| Stan budynku: | Bardzo dobry |
| Winda: | nie |
| Standard lokalu/powierzchni biurowej: | |
| Klimatyzacja: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Alarm: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Liczba miejsc parkingowych podziemnych: | 2 |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 177/2517/OLW |
Pokaż więcejmniej