pokoje 80.4m²
Mazowieckie Nowodworski Pomiechówek Wojska Polskiego
330 000 PLN
330 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Nowodworski Pomiechówek Wojska Polskiego MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
80.4 m2
Cena za m2
4 104 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 330 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 80.4 m² |
| Cena za m2: | 4 104 PLN |
| Przeznaczanie: | |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | |
| Winda: | nie |
| Standard lokalu/powierzchni biurowej: | |
| Klimatyzacja: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Alarm: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 78/2517/OLS |
Pokaż więcejmniej