Lokal na sprzedaż: Mazowieckie
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
232.97 m2
Cena za m2
12 834 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Jedności
3 300 000 PLN
pokoje
| 225 m2
| 14 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
14 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
4 400 000 PLN
pokoje
| 1284 m2
| 3 427 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Kazimierza Jagiellończyka
4 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1284 m2
Cena za m2
3 427 PLN
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
890 m2
Cena za m2
2 022 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. Okuniewska
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 76.09 m2
| 15 508 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.09 m2
Cena za m2
15 508 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
9 900 000 PLN
pokoje
| 1458 m2
| 6 790 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Czechowice ul. Dzieci Warszawy
9 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1458 m2
Cena za m2
6 790 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Czechowice ul. Dzieci Warszawy
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
334.05 m2
Cena za m2
15 567 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
430 000 PLN
2 pokoje
| 39.40 m2
| 10 914 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.40 m2
Cena za m2
10 914 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
20.33 m2
Cena za m2
8 362 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
7 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
20 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Skalnicowa
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
566 m2
Cena za m2
6 166 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński
55 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
14 m2
Cena za m2
3 964 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
4 167 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Pustelnicka
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
201 m2
Cena za m2
12 935 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Waliców
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
233.63 m2
Cena za m2
17 121 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
25
Powierzchnia
523 m2
Cena za m2
6 310 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Powstańców
4 250 000 PLN
pokoje
| 366.60 m2
| 11 593 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Stara Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
4 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
366.60 m2
Cena za m2
11 593 PLN
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Szarych Szeregów
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1371 m2
Cena za m2
2 845 PLN
MAZOWIECKIE ciechanowski ul. Górka