3 pokoje 62m²
Mazowieckie Warszawa Bemowo Drogomilska
619 000 PLN
619 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Bemowo Drogomilska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
9 984 PLN
Piętro
6
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 619 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 62 m² |
| Cena za m2: | 9 984 PLN |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Wieżowiec |
| Liczba pięter: | 7 |
| Piętro: | 6 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Do drobnego remontu |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 26315/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej