3 pokoje 133m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Milenijna
678 300 PLN
678 300 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Milenijna MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
133 m2
Cena za m2
5 100 PLN
Piętro
3
Rok budowy
2005
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 678 300 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 133 m² |
| Cena za m2: | 5 100 PLN |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2005 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 49,58 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Oddzielna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1821/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej