2 pokoje 39.92m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Claudia Monteverdiego
370 000 PLN
370 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Claudia Monteverdiego MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.92 m2
Cena za m2
9 269 PLN
Piętro
1
Rok budowy
2023
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 370 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 39.92 m² |
| Cena za m2: | 9 269 PLN |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2023 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Stan deweloperski |
| Rodzaj ogrzewania: | Gazowe |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 20,17;11,40 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 33661/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej