3 pokoje 46.92m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Przejezdna
550 000 PLN
550 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Przejezdna MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.92 m2
Cena za m2
11 722 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2021
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 550 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 46.92 m² |
| Cena za m2: | 11 722 PLN |
| Typ mieszkania: | Jednopoziomowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2021 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO własne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 17.67+9,98+8,58 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Ogródek: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 28304/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej