3 pokoje 64.45m²
Mazowieckie Warszawa Targówek Wierna
825 000 PLN
825 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Targówek Wierna MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.45 m2
Cena za m2
12 801 PLN
Piętro
1
Rok budowy
2021
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 825 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 64.45 m² |
| Cena za m2: | 12 801 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 690 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2021 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 23;12;10 |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Otwarta |
| Liczba łazienek: | 2 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 22037/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej