4 pokoje 78.8m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Józefa Mehoffera
985 000 PLN
985 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Józefa Mehoffera MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.8 m2
Cena za m2
12 500 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2012
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 985 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 78.8 m² |
| Cena za m2: | 12 500 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 630.65 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2012 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 44619/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej