pokoje 236m²
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Jasna
14 160 PLN
14 160 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Jasna MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
236 m2
Cena za m2
60 PLN
Piętro
1
Rok budowy
1956
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 14 160 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 236 m² |
| Cena za m2: | 60 PLN |
| Przeznaczanie: | |
| Stan nieruchomości: | |
| Piętro: | 1 |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | |
| Rok budowy: | 1956 |
| Stan budynku: | Dobry |
| Liczba pięter: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard lokalu/powierzchni biurowej: | |
| Klimatyzacja: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | tak |
| Alarm: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Liczba miejsc parkingowych naziemnych: | 1 |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 242/2517/OLW |
Pokaż więcejmniej