2 pokoje 51.1m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Świderska
310 000 PLN
310 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Świderska MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.1 m2
Cena za m2
6 067 PLN
Piętro
1
Rok budowy
2007
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 310 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 51.1 m² |
| Cena za m2: | 6 067 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 562 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2007 |
| Liczba pięter: | 7 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Inne |
| Rodzaj ogrzewania: | Inne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 16/14 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 2039/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej