4 pokoje 93.48m²
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Pory
1 645 000 PLN
1 645 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Pory MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.48 m2
Cena za m2
17 597 PLN
Piętro
7
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 1 645 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 93.48 m² |
| Cena za m2: | 17 597 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 1600 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Liczba pięter: | 7 |
| Piętro: | 7 |
| Winda: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553742 |
Pokaż więcejmniej