6 pokoje 261m²
Mazowieckie Legionowski Jabłonna Pańska
1 199 000 PLN
1 199 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Legionowski Jabłonna Pańska MAPA

Liczba pokoi
6
Powierzchnia
261 m2
Cena za m2
4 594 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2003
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 1 199 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 4 594 PLN |
| Powierzchnia użytkowa: | 160 |
| Powierzchnia działki: | 449 |
| Liczba pokoi: | 6 |
| Standard domu: | |
| Typ domu: | CenterSegment |
| Stan budynku: | Dobry |
| Rok budowy: | 2003 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Typ okien: | |
| Drzwi wejściowe: | |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Domofon: | tak |
| Teren strzeżony: | nie |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Rectangle |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | tak |
| Rodzaj ogrzewania: | Kominkowe |
| Rodzaj kanalizacji: | Miejska |
| Prąd: | nie |
| Gaz: | nie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Widna |
| Liczba łazienek: | 2 |
| Umeblowanie: | tak |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Garaż/miejsca parkingowe: | tak |
| Garaż (liczba miejsc): | 1 |
| Usytuowanie garażu: | InBodyBuilding |
| Powierzchnia tarasów: | 35,4 |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | |
| Dostępne w okolicy: | |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 1564/2517/ODS |
Pokaż więcejmniej