3 pokoje 62.9m²
Mazowieckie Warszawa Ursynów Polinezyjska
840 000 PLN
840 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Ursynów Polinezyjska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.9 m2
Cena za m2
13 355 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 840 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 62.9 m² |
| Cena za m2: | 13 355 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 650 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Liczba pięter: | 10 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 32,48+11,19+10,83 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 19481/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej