4 pokoje 96.5m²
Mazowieckie Warszawa Wilanów al. Rzeczypospolitej
1 355 000 PLN
1 355 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Wilanów al. Rzeczypospolitej MAPA
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.5 m2
Cena za m2
14 041 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2009
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 1 355 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 4 |
| Powierzchnia: | 96.5 m² |
| Cena za m2: | 14 041 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 1100 zł |
| Typ mieszkania: | Apartament |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2009 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Inne |
| Rodzaj ogrzewania: | Inne |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 34,8+10,1+13,2+12,5 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 2 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Taras: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | tak |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 20070/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej