3 pokoje 75m²
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Lwowska
2 295 000 PLN
2 295 000 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Lwowska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
30 600 PLN
Piętro
2
Rok budowy
1927
LWOWSKA 10 | Wysokie wnętrza na 320cm | Mieszkanie w kamienicy z 1927 roku | 3 pokojowe po generalnym remoncie
NAJWAŻNIEJSZA INFORMACJE
1: Wartość tej konkretnej nieruchomości zaraz wzrośnie, a Ty możesz na niej tylko zyskać. Dlaczego?
Wspólnota rozpoczyna rewitalizację elewacji i klatek (wybór wykonawcy miał miejsce jeszcze w 2025 roku), a rzeczoznawcy szacują, że po wykonaniu tych prac wartość mieszkania wzrośnie o ok +5500-8000 PLN/m².
2: ZYSK z najmu: W ostatnim czasie mieszkania w okolicy, w takim standardzie wykończenia znajdują najemców długoterminowych w stawkach 130-150zł/m² za miesiąc, co oznacza dla Ciebie możliwy zwrot na poziomie 5% w skali roku!
Są adresy, których nie trzeba przedstawiać. Lwowska jest jednym z nich.
W jednej z najbardziej klimatycznych części Śródmieścia Południowego, w kamienicy z 1927 roku, znajduje się wyjątkowe mieszkanie po kompleksowym remoncie. To wnętrze, w którym autentyczny charakter dawnej Warszawy został połączony z elegancją, funkcjonalnością i standardem współczesnego apartamentu premium.
Wysokie na 320 cm pomieszczenia, odrestaurowany dębowy parkiet, oryginalna stolarka drzwiowa, naturalny kamień, włoska ceramika i dopracowane zabudowy stolarskie tworzą przestrzeń, która od pierwszego wejścia robi wrażenie.
Mieszkanie położone jest na 2. piętrze klasycznej kamienicy przy ul. Lwowskiej 10.
W 2025 roku lokal przeszedł generalny remont, obejmujący zarówno instalacje, jak i pełne wykończenie wnętrza. Efektem jest elegancka, gotowa do zamieszkania przestrzeń, w której każdy element został konsekwentnie przemyślany.
Układ apartamentu obejmuje:
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 2 295 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 75 m² |
| Cena za m2: | 30 600 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 800 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Kamienica |
| Rok budowy: | 1927 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 2 |
| Stan budynku: | po remoncie |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | po remoncie |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Typ kuchni: | Z oknem otwarta na salon |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | nie |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | tak |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553780 |
Pokaż więcejmniej