Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego
2 995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
20 799 PLN
999 000 PLN
2 pokoje
| 43.12 m2
| 23 168 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.12 m2
Cena za m2
23 168 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kaliny Jędrusik
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
507.50 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Franciszka Groëra
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
2 400 000 PLN
3 pokoje
| 121 m2
| 19 835 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
2 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
19 835 PLN
1 039 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.49 m2
Cena za m2
15 865 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Geodetów
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zwierzyniecka
2 090 000 PLN
3 pokoje
| 73.72 m2
| 28 351 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
2 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.72 m2
Cena za m2
28 351 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
2 450 000 PLN
4 pokoje
| 101.71 m2
| 24 088 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
2 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.71 m2
Cena za m2
24 088 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.78 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Pory
1 325 000 PLN
3 pokoje
| 71.74 m2
| 18 469 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.74 m2
Cena za m2
18 469 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
2 312 500 PLN
5 pokoje
| 125 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
2 312 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
895 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.87 m2
Cena za m2
11 348 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki Krzyszkowice ul. Różana
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
336 m2
Cena za m2
6 545 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul.
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.65 m2
Cena za m2
11 377 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Górna Droga
1 890 000 PLN
2 pokoje
| 63 m2
| 30 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Grzybowska
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
30 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Grzybowska
1 800 000 PLN
3 pokoje
| 83.09 m2
| 21 663 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
1 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
83.09 m2
Cena za m2
21 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jana Pawła Woronicza
13 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Relaksowa
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
14 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa
7 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
950 000 PLN
2 pokoje
| 53.29 m2
| 17 827 PLN/m2
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.29 m2
Cena za m2
17 827 PLN
849 000 PLN
2 pokoje
| 47.50 m2
| 17 874 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
17 874 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej