Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 020 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Geodezyjna
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.90 m2
Cena za m2
64 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto os. Stare Żegrze
1 048 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
84.59 m2
Cena za m2
12 393 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Platanowa
1 095 000 PLN
3 pokoje
| 66 m2
| 16 591 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
16 591 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.67 m2
Cena za m2
18 325 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Kłobucka
1 049 000 PLN
2 pokoje
| 58 m2
| 18 086 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
18 086 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
7 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
207 m2
Cena za m2
36 473 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Iwicka
1 000 000 PLN
2 pokoje
| 56.20 m2
| 17 794 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. abp. Józefa Teodorowicza
1 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.20 m2
Cena za m2
17 794 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. abp. Józefa Teodorowicza
1 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
63.78 m2
Cena za m2
19 912 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Alternatywy
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów
1 699 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.85 m2
Cena za m2
38 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Gdańska
785 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
14 811 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Topolowa
490 000 PLN
2 pokoje
| 36.5 m2
| 13 425 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Białołęka Brzeziny Mariana Hemara
490 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.5 m2
Cena za m2
13 425 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Brzeziny Mariana Hemara
975 000 PLN
3 pokoje
| 59.04 m2
| 16 514 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Szczepanowskiego
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.04 m2
Cena za m2
16 514 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Szczepanowskiego
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.14 m2
Cena za m2
13 612 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Ceglana
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
67.40 m2
Cena za m2
25 223 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Szafarnia
1 690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.13 m2
Cena za m2
19 622 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.60 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Geodezyjna
1 295 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.71 m2
Cena za m2
20 985 PLN
POMORSKIE Gdańsk Śródmieście ul. Toruńska
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
181 m2
Cena za m2
9 387 PLN
POMORSKIE nowodworski
777 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Uznamska
2 550 000 PLN
3 pokoje
| 97.20 m2
| 26 235 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
2 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
97.20 m2
Cena za m2
26 235 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
2 500 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
52 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Ceramiczna
720 000 PLN
2 pokoje
| 32.05 m2
| 22 465 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Strzelecka
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej