Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 900 000 PLN
3 pokoje
| 85.86 m2
| 22 129 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Jagiellońska
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85.86 m2
Cena za m2
22 129 PLN
1 114 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.25 m2
Cena za m2
18 490 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Solipska
1 141 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.72 m2
Cena za m2
18 487 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Solipska
1 023 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.34 m2
Cena za m2
18 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Solipska
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
42.16 m2
Cena za m2
18 477 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Solipska
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
30 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska
4 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 439 280 PLN
3 pokoje
| 72 m2
| 19 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
19 990 PLN
1 424 925 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 18 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
1 424 925 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
103.90 m2
Cena za m2
460 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Naramowicka
4 421 237 PLN
4 pokoje
| 133.13 m2
| 33 210 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
4 421 237 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
133.13 m2
Cena za m2
33 210 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
3 235 626 PLN
4 pokoje
| 115.74 m2
| 27 956 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
3 235 626 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115.74 m2
Cena za m2
27 956 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Wola Justowska ul. Morelowa
7 500 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki al. Aleja Jana Pawła II
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.09 m2
Cena za m2
63 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
112 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
929 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.70 m2
Cena za m2
16 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Kazachska
2 729 808 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
113.60 m2
Cena za m2
24 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zdrowa
799 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60.44 m2
Cena za m2
13 220 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Majolikowa
1 757 250 PLN
3 pokoje
| 68.99 m2
| 25 471 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 757 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.99 m2
Cena za m2
25 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
3 pokoje
| 68.67 m2
| 24 341 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.67 m2
Cena za m2
24 341 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
2 pokoje
| 46.99 m2
| 22 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.99 m2
Cena za m2
22 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
6 900 PLN
3 pokoje
| 73.16 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.16 m2
Cena za m2
94 PLN
7 000 PLN
3 pokoje
| 70.32 m2
| 100 PLN/m2
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.32 m2
Cena za m2
100 PLN
2 623 500 PLN
2 pokoje
| 53.24 m2
| 49 277 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Twarda
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej