Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
2 500 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Żeglugi Wiślanej
711 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
11 179 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Szwoleżerów
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.81 m2
Cena za m2
21 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
16 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha
1 196 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
59.80 m2
Cena za m2
20 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
55 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
14 m2
Cena za m2
3 964 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.30 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Puławska
1 520 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.37 m2
Cena za m2
16 456 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Mostowa
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
21 357 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa
769 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.23 m2
Cena za m2
12 559 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Smardzewska
5 821 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
1110.24 m2
Cena za m2
5 243 PLN
ŁÓDZKIE kutnowski
698 360 PLN
3 pokoje
| 66.52 m2
| 10 499 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
698 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.52 m2
Cena za m2
10 499 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Stare Polesie ul. gen. Lucjana Żeligowskiego
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 55.80 m2
| 19 624 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.80 m2
Cena za m2
19 624 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Stawki
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.43 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcelińska
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
199.30 m2
Cena za m2
7 275 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Naramowicka
859 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.35 m2
Cena za m2
13 349 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Bułgarska
579 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.71 m2
Cena za m2
13 882 PLN
POMORSKIE Gdańsk Osowa ul. Marsa
1 489 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
22 224 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.20 m2
Cena za m2
23 665 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Polna
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Dobra
2 995 000 PLN
4 pokoje
| 144 m2
| 20 799 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Muranów ul. Zygmunta Słomińskiego
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej