6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Pyszniańska
7 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
515 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
975 000 PLN
2 pokoje
| 57 m2
| 17 105 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
975 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
17 105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
5 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
15 455 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rumiana
610 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 19 677 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
610 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
19 677 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. św. Urszuli Ledóchowskiej
3 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
257.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Syta
3 650 000 PLN
3 pokoje
| 257.50 m2
| 14 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
3 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
257.50 m2
Cena za m2
14 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.30 m2
Cena za m2
14 459 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
875 000 PLN
3 pokoje
| 44.31 m2
| 19 747 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
44.31 m2
Cena za m2
19 747 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Kwiatowa
1 430 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 22 484 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
22 484 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Puławska
699 000 PLN
2 pokoje
| 29.50 m2
| 23 695 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
23 695 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
1 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wołoska
1 399 000 PLN
3 pokoje
| 71.40 m2
| 19 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
1 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.40 m2
Cena za m2
19 594 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Wilanowska
730 000 PLN
3 pokoje
| 54.36 m2
| 13 429 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bolesława Limanowskiego
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.36 m2
Cena za m2
13 429 PLN
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 44.50 m2
| 26 966 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
26 966 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Wołoska
5 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Łowicka
659 000 PLN
2 pokoje
| 36.70 m2
| 17 956 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.70 m2
Cena za m2
17 956 PLN
1 361 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.68 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Jara
6 900 PLN
3 pokoje
| 92 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
75 PLN
1 550 000 PLN
2 pokoje
| 57.39 m2
| 27 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.39 m2
Cena za m2
27 008 PLN
629 000 PLN
1 pokoje
| 28.90 m2
| 21 765 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Edwarda Odyńca
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.90 m2
Cena za m2
21 765 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Edwarda Odyńca