3 900 000 PLN
6 pokoje
| 452 m2
| 8 628 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
452 m2
Cena za m2
8 628 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Jana Sibeliusa
985 000 PLN
2 pokoje
| 51.89 m2
| 18 982 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.89 m2
Cena za m2
18 982 PLN
1 495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.62 m2
Cena za m2
18 777 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
2 390 000 PLN
4 pokoje
| 101.71 m2
| 23 498 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
2 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101.71 m2
Cena za m2
23 498 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Komputerowa
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.78 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Pory
585 000 PLN
1 pokoje
| 31 m2
| 18 871 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
585 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
18 871 PLN
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukszpanowa
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Goplańska
1 325 000 PLN
3 pokoje
| 71.74 m2
| 18 469 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
1 325 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.74 m2
Cena za m2
18 469 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służewiec ul. Obrzeżna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.38 m2
Cena za m2
20 896 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.10 m2
Cena za m2
17 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Służby Polsce
2 049 000 PLN
7 pokoje
| 220 m2
| 9 314 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Grabów ul. Zdzisława Mączeńskiego
2 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
9 314 PLN
2 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
162.14 m2
Cena za m2
15 172 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
3 000 PLN
2 pokoje
| 47 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
665 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
15 696 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.56 m2
Cena za m2
21 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
2 750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
8 333 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mesyńska
470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
14 242 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kaukaska
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.35 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
13 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Relaksowa
7 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
950 000 PLN
2 pokoje
| 53.29 m2
| 17 827 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.29 m2
Cena za m2
17 827 PLN
1 190 000 PLN
6 pokoje
| 74 m2
| 16 081 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
16 081 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 490 000 PLN
3 pokoje
| 69 m2
| 21 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Bobrowiecka