3 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
294 m2
Cena za m2
12 211 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Gawota
3 460 000 PLN
6 pokoje
| 164.96 m2
| 20 975 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
3 460 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
164.96 m2
Cena za m2
20 975 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 986 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.35 m2
Cena za m2
23 988 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
1 910 000 PLN
3 pokoje
| 64 m2
| 29 844 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
1 910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
29 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Mokotów ul. Rakowiecka
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.10 m2
Cena za m2
16 218 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
3 890 000 PLN
5 pokoje
| 293 m2
| 13 276 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
3 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
293 m2
Cena za m2
13 276 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Zielona
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 76.09 m2
| 15 508 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
76.09 m2
Cena za m2
15 508 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Pieskowa Skała
1 569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
19 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Obrzeżna
1 645 000 PLN
4 pokoje
| 79.31 m2
| 20 741 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rycerstwa Polskiego
1 645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
79.31 m2
Cena za m2
20 741 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rycerstwa Polskiego
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 22 222 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
22 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
1 448 000 PLN
3 pokoje
| 58.83 m2
| 24 613 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
1 448 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.83 m2
Cena za m2
24 613 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 400 PLN
1 pokoje
| 28 m2
| 86 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Tadeusza Rejtana
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
86 PLN
6 700 PLN
2 pokoje
| 93 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
6 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
93 m2
Cena za m2
72 PLN
4 100 000 PLN
4 pokoje
| 148.19 m2
| 27 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.19 m2
Cena za m2
27 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
2 100 000 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 28 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
28 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
850 000 PLN
2 pokoje
| 47.51 m2
| 17 891 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bartycka
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.51 m2
Cena za m2
17 891 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bartycka
698 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.80 m2
Cena za m2
20 057 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Olszewska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny
2 016 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.96 m2
Cena za m2
23 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa
1 450 000 PLN
2 pokoje
| 65.79 m2
| 22 040 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
65.79 m2
Cena za m2
22 040 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Prymasa Augusta Hlonda
2 999 999 PLN
7 pokoje
| 180 m2
| 16 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
2 999 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
16 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Wołodyjowskiego
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów