699 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.1 m2
Cena za m2
18 841 PLN
Mazowieckie Warszawa Wola Żelazna
1 990 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
1714 m2
Cena za m2
1 161 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dołowa
799 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60.44 m2
Cena za m2
13 220 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Majolikowa
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
230 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
2900 m2
Cena za m2
79 PLN
Mazowieckie Garwoliński Pilawa Trąbki Czarna Droga
570 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.6 m2
Cena za m2
11 975 PLN
Mazowieckie Warszawa Targówek Rembielińska
699 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.4 m2
Cena za m2
10 527 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Jana Husa
1 900 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
6 333 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Dołowa
4 000 PLN
2 pokoje
| 64.31 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Stanisława Kostki Potockiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.31 m2
Cena za m2
62 PLN
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.58 m2
Cena za m2
27 977 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cybernetyki
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Złoty Potok
3 300 000 PLN
pokoje
| 225 m2
| 14 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
3 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
225 m2
Cena za m2
14 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów inne Pasaż Ursynowski
1 590 000 PLN
4 pokoje
| 91.49 m2
| 17 379 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
91.49 m2
Cena za m2
17 379 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Ekologiczna
6 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
27 655 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Wiedeńska
690 000 PLN
2 pokoje
| 52.10 m2
| 13 244 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.10 m2
Cena za m2
13 244 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin ul. Meander
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
222.36 m2
Cena za m2
24 285 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki
1 950 000 PLN
4 pokoje
| 95.51 m2
| 20 417 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95.51 m2
Cena za m2
20 417 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
6 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
165 m2
Cena za m2
39 273 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
5 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
540 m2
Cena za m2
9 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Sarabandy
535 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.10 m2
Cena za m2
19 742 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sielecka
1 180 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 23 137 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
23 137 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Białej Floty
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
663 000 PLN
3 pokoje
| 53.10 m2
| 12 486 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
663 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.10 m2
Cena za m2
12 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Sewastopolska
699 000 PLN
1 pokoje
| 34.70 m2
| 20 144 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Rajska
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.70 m2
Cena za m2
20 144 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Rajska
3 350 PLN
2 pokoje
| 31 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
3 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
108 PLN
849 000 PLN
3 pokoje
| 65.98 m2
| 12 868 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Wysoki ul. Jana III Sobieskiego
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.98 m2
Cena za m2
12 868 PLN
3 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2489 m2
Cena za m2
1 205 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Łęgowa
985 000 PLN
4 pokoje
| 63.06 m2
| 15 620 PLN/m2
985 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.06 m2
Cena za m2
15 620 PLN
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt