15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wielicka
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
116.80 m2
Cena za m2
17 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
18
Powierzchnia
334.05 m2
Cena za m2
15 567 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.88 m2
Cena za m2
19 290 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Belwederska
430 000 PLN
2 pokoje
| 39.40 m2
| 10 914 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.40 m2
Cena za m2
10 914 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Imielin ul. Stanisława Kazury
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
16 435 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jara
3 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
1 890 000 PLN
3 pokoje
| 86.59 m2
| 21 827 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Antoniego Józefa Madalińskiego
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.59 m2
Cena za m2
21 827 PLN
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Łukowa
3 560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3750 m2
Cena za m2
949 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin
2 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100.53 m2
Cena za m2
24 669 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Cieszyńska
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 66 m2
| 16 591 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
16 591 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
2 398 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 19 707 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
19 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
5 100 PLN
3 pokoje
| 61.48 m2
| 83 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.48 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
13 559 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Augustówka
3 161 600 PLN
4 pokoje
| 166.40 m2
| 19 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
3 161 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.40 m2
Cena za m2
19 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
1 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.91 m2
Cena za m2
19 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
114 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
12 500 PLN
4 pokoje
| 104.30 m2
| 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
12 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.30 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
1 485 000 PLN
3 pokoje
| 75.05 m2
| 19 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
1 485 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75.05 m2
Cena za m2
19 787 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Dolny ul. Bobrowiecka
1 735 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.50 m2
Cena za m2
21 030 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Kazachska
2 100 000 PLN
4 pokoje
| 113.50 m2
| 18 502 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok
2 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
113.50 m2
Cena za m2
18 502 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Złoty Potok