2 653 000 PLN
5 pokoje
| 108.30 m2
| 24 497 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Przejazd
2 653 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
108.30 m2
Cena za m2
24 497 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Przejazd
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Nowoursynowska
870 000 PLN
2 pokoje
| 46.30 m2
| 18 791 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Sebastiana Bacha
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
18 791 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Sebastiana Bacha
16 000 PLN
5 pokoje
| 130 m2
| 123 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Kazimierzowska
16 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
123 PLN
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.66 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Wiktorska
764 000 PLN
2 pokoje
| 54.60 m2
| 13 993 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
764 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.60 m2
Cena za m2
13 993 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. rtm. Witolda Pileckiego
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
15 278 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Dolna
2 200 000 PLN
5 pokoje
| 160 m2
| 13 750 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
13 750 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wilanowska
6 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
11 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Niski
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
6 999 PLN
4 pokoje
| 90 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
6 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
78 PLN
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.30 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Puławska
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
21 357 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa
1 195 000 PLN
3 pokoje
| 65.74 m2
| 18 178 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Bukowińska
1 195 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.74 m2
Cena za m2
18 178 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów ul. Bukowińska
7 995 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
133 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
2 400 000 PLN
3 pokoje
| 121 m2
| 19 835 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
2 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121 m2
Cena za m2
19 835 PLN
1 088 000 PLN
2 pokoje
| 46.29 m2
| 23 504 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Korczak
1 088 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.29 m2
Cena za m2
23 504 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Korczak
620 000 PLN
2 pokoje
| 40.80 m2
| 15 196 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Jana III Sobieskiego
620 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.80 m2
Cena za m2
15 196 PLN
5 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
209 m2
Cena za m2
26 311 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Potoki
2 090 000 PLN
3 pokoje
| 73.72 m2
| 28 351 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
2 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.72 m2
Cena za m2
28 351 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zwierzyniecka
7 500 000 PLN
7 pokoje
| 249 m2
| 30 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
7 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
249 m2
Cena za m2
30 120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ignacego Krasickiego
2 389 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.91 m2
Cena za m2
22 991 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska