Dom na sprzedaż: Warmińsko-Mazurskie
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
3 833 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Topolowa
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
4 821 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
570 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
4 750 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
10 400 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
795 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
7 227 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Olsztyńska
1 370 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
10 538 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
2 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
142 m2
Cena za m2
15 493 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński ul. Zamkowa
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
5 000 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Węgorzewska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
102 m2
Cena za m2
8 814 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
420 m2
Cena za m2
2 619 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
4 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
800 m2
Cena za m2
5 188 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE iławski
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
136 m2
Cena za m2
6 985 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
1 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
159.60 m2
Cena za m2
9 085 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
950 000 PLN
pokoje
| 190 m2
| 5 000 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
5 000 PLN
690 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
3 833 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski ul. Brzozówko
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
15
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
7 353 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Północna
3 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
330 m2
Cena za m2
10 909 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
2 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
1700 m2
Cena za m2
1 588 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
2 790 000 PLN
8 pokoje
| 322.30 m2
| 8 657 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Likusy ul. Kajakowa
2 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
322.30 m2
Cena za m2
8 657 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Olsztyn Likusy ul. Kajakowa
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
180.24 m2
Cena za m2
7 213 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
750 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
2 885 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE gołdapski
999 980 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
232.70 m2
Cena za m2
4 297 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
7 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
450 m2
Cena za m2
16 556 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński