Mieszkanie na sprzedaż: Katowice
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.13 m2
Cena za m2
11 206 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Huberta
415 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
7 411 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Gdańska
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86.50 m2
Cena za m2
10 393 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Wróbli
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100.36 m2
Cena za m2
8 470 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.52 m2
Cena za m2
10 107 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Wełnowiec ul. Jesionowa
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
11 271 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.32 m2
Cena za m2
7 279 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Szopienice ul. Morawa
428 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.98 m2
Cena za m2
7 655 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Brynów ul. Brynowska
565 000 PLN
2 pokoje
| 55.50 m2
| 10 180 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
565 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.50 m2
Cena za m2
10 180 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
899 000 PLN
4 pokoje
| 89.10 m2
| 10 090 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89.10 m2
Cena za m2
10 090 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna ul. Franciszka Zabłockiego
399 000 PLN
2 pokoje
| 51.50 m2
| 7 748 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
7 748 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
525 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.60 m2
Cena za m2
12 620 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Kostuchna
397 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
10 730 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
14 000 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. Adama Asnyka
480 000 PLN
2 pokoje
| 53.75 m2
| 8 930 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.75 m2
Cena za m2
8 930 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Paderewskiego ul. Graniczna
449 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.59 m2
Cena za m2
7 290 PLN
ŚLĄSKIE Katowice ul. ks. Franciszka Ścigały
380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.85 m2
Cena za m2
6 046 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Ligota ul. Kołobrzeska
429 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
16 500 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
6 190 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Załęże ul. Wincentego Janasa
340 000 PLN
3 pokoje
| 57 m2
| 5 965 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
340 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57 m2
Cena za m2
5 965 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. Strzelców Bytomskich
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
8 108 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Łużycka
312 000 PLN
2 pokoje
| 30 m2
| 10 400 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
312 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
10 400 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Gabriela Narutowicza
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
12 482 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. 3 Maja
251 000 PLN
2 pokoje
| 37.30 m2
| 6 729 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Dąbrówka Mała ul. gen. Henryka le Ronda