Oferty:
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61 m2
Cena za m2
46 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Witosa ul. Walerego Sławka
7 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
82.09 m2
Cena za m2
89 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Królowej Jadwigi
3 500 PLN
2 pokoje
| 44 m2
| 80 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Targowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Targowa
1 690 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
18 m2
Cena za m2
94 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Plebiscytowa
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miedziana
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.80 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Kompasowa
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.60 m2
Cena za m2
47 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Królewska
1 650 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Limbowa
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Szeroka
2 790 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.99 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nowogrodzka
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
137 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
5 500 PLN
3 pokoje
| 61.85 m2
| 89 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocławek ul. Stanisława Żółkiewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.85 m2
Cena za m2
89 PLN
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
47 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Świetlana
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.76 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Karolkowa
5 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.24 m2
Cena za m2
85 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Olechów ul. Maksa Bauma
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.40 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście