Oferty:
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Niski ul. Sielanki
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
109 m2
Cena za m2
83 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Wielicka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Kajakowa
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
51.28 m2
Cena za m2
35 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. Warszawska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Serbska
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
398 m2
Cena za m2
23 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.50 m2
Cena za m2
49 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Gaj ul. Orzechowa
5 000 PLN
2 pokoje
| 50.34 m2
| 99 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.34 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.37 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Żupnicza
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.09 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcina Kasprzaka
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
39 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady os. Przyjaźni
260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5303 m2
Cena za m2
49 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Przemysłowa
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58.65 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Osiedle Na Wzgórzach
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.90 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Solec
7 000 PLN
3 pokoje
| 85 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Marszałkowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Garncarska
5 500 PLN
4 pokoje
| 96 m2
| 57 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kazimierza Jeżewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
57 PLN
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Filipiny Płaskowickiej
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
75 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Garbary
4 900 PLN
2 pokoje
| 57.60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.60 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Kamionek ul. Grochowska
4 900 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
110 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Chmielna
4 970 PLN
7 pokoje
| 130 m2
| 38 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Mikołaja Dobrzyckiego
4 970 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
38 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Mikołaja Dobrzyckiego
3 500 PLN
3 pokoje
| 54.31 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.31 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Tadeusza Krępowieckiego