Oferty:
7 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Juliana Tuwima
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
32 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec ul. Jana Kochanowskiego
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Piastów
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola al. Aleja Solidarności
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jana Matejki
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
65 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bieżanów ul. Spółdzielców
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
68 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Stare Miasto ul. Podwale
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
44 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Leśna
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Białej Floty
3 800 PLN
2 pokoje
| 49.54 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Juliusza Słowackiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.54 m2
Cena za m2
77 PLN
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Karola Darwina
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33 m2
Cena za m2
85 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sielecka
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Mroczna
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.93 m2
Cena za m2
50 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Lisia
17 826 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
93.82 m2
Cena za m2
190 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
57 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Powstań Narodowych
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Litewska
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.60 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica ul. Leśnych Skrzatów
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
83 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Wierzbięcice ul. Wierzbięcice