Oferty:
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Loteryjki
3 350 PLN
2 pokoje
| 31 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno al. Aleja Niepodległości
3 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
108 PLN
9 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
235 m2
Cena za m2
40 PLN
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Aleja Pokoju
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków al. Aleja Krakowska
4 500 PLN
3 pokoje
| 73 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Grochów ul. Wspólna Droga
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73 m2
Cena za m2
62 PLN
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.20 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowogrodzka
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Zbożowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grochowska
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
85 PLN
POMORSKIE wejherowski ul. Jana III Sobieskiego
44 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
1679 m2
Cena za m2
26 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE kielecki Niwki Daleszyckie
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Rozłogi
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Słoneczna
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
56 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Czerwony ul. Fiołkowa
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82 m2
Cena za m2
36 PLN
MAŁOPOLSKIE bocheński ul. Stanisława Gąsiorka
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Okólna
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. ks. Piotra Skargi
3 300 PLN
2 pokoje
| 46.9 m2
| 70 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
3 300 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.9 m2
Cena za m2
70 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany al. Aleja Władysława Reymonta
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
74 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Załęże
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
75 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Zabłocie
1 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. R. Traugutta
25 484 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
849.47 m2
Cena za m2
30 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Utrata ul. Łubinowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Precyzyjna