Oferty:
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
26.70 m2
Cena za m2
97 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Graniczna
1 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
19.80 m2
Cena za m2
93 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Azaliowa
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Kazimierza Promyka
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rzodkiewki
4 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
35 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Szczepin ul. Głogowska
3 800 PLN
2 pokoje
| 48.80 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
140 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
1 840 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
15 m2
Cena za m2
123 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Toruńska
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.54 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
183.50 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Aleja Krakowska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
3 500 PLN
3 pokoje
| 58.74 m2
| 60 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.74 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Topolowa
4 000 PLN
2 pokoje
| 64.31 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Stanisława Kostki Potockiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.31 m2
Cena za m2
62 PLN
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Józefa Strusia
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
44.26 m2
Cena za m2
34 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Krzywa
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.97 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mińska
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Zbożowa
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.69 m2
Cena za m2
39 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Górali
7 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
73.20 m2
Cena za m2
98 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Herbu Korczak
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
99.80 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Grochowska