Oferty:
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
110 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Antoniego Małeckiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
16 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Widna
11 215 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
107 m2
Cena za m2
105 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stary Żoliborz ul. Sierpecka
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55.80 m2
Cena za m2
50 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Dąbie ul. Dąbska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.90 m2
Cena za m2
103 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.86 m2
Cena za m2
48 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Czyżyny os. Osiedle Akademickie
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
49.59 m2
Cena za m2
44 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Panewniki ul. Panewnicka
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Aleja Niepodległości
1 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.60 m2
Cena za m2
44 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Traktorowa
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
32 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Marcelińska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
59 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński ul. Olsztyńska
5 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Radna
2 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.90 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Europejska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.76 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Nalewki
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.50 m2
Cena za m2
107 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Złota
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31.40 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wschodnia
8 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
189 m2
Cena za m2
44 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
5 000 PLN
2 pokoje
| 46.49 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.49 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
2 850 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
95 PLN
Mazowieckie Warszawa Bemowo Dywizjonu 303
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.50 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Aluzyjna