Oferty:
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Grenadierów
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
33 PLN
DOLNOŚLĄSKIE lubiński ul. Bieszczadzka
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
68 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Kielecka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Olsza ul. Kielecka
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
7 860 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
131.70 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miedziana
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wielicka
3 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
42 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Andrzeja Struga
3 500 PLN
2 pokoje
| 37 m2
| 95 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Tytusa Chałubińskiego
10 500 PLN
3 pokoje
| 98.75 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
10 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
98.75 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe al. Aleja Róż
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Łazarz ul. Głogowska
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
31 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki ul. Jana Pawła II
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Gnieźnieńska
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
63 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Gnieźnieńska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
55.35 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Żabikowska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.63 m2
Cena za m2
98 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Olimpijska
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Wrzeciono ul. Wrzeciono
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
5 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
86 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Kaliny Jędrusik
2 300 PLN
1 pokoje
| 34.34 m2
| 67 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.34 m2
Cena za m2
67 PLN
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Józefa Sowińskiego
3 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości