Oferty:
3 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 71 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Niepodległości
3 382 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.30 m2
Cena za m2
59 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum pl. Wolności
18 000 PLN
1 pokoje
| 144.18 m2
| 125 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
144.18 m2
Cena za m2
125 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
20 PLN
ŚWIĘTOKRZYSKIE ostrowiecki ul. Denkowska
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Ludwika Rydygiera
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
4 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Łukowa
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.40 m2
Cena za m2
73 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki os. Henryka Sienkiewicza
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.80 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Górce ul. Grodkowska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.78 m2
Cena za m2
85 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze Duchackie ul. Podedworze
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.20 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Główna
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
89 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Lutniowa
3 800 PLN
4 pokoje
| 59 m2
| 64 PLN/m2
MAŁOPOLSKIE Kraków Mistrzejowice os. Osiedle Złotego Wieku
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
64 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Mistrzejowice os. Osiedle Złotego Wieku
14 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Drogomilska
5 100 PLN
3 pokoje
| 61.48 m2
| 83 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.48 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
42 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Łagiewnicka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
66 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Partynice ul. Zwycięska
7 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zielna
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Chodecka
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska
3 200 PLN
3 pokoje
| 62.48 m2
| 51 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Augustyna Kordeckiego