Oferty:
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
33 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Nektarowa
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
63 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Inflancka
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
48 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
114 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
12 500 PLN
4 pokoje
| 104.30 m2
| 120 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
12 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.30 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86.36 m2
Cena za m2
41 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Wołkowyska
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
103 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Sołacz ul. Grudzieniec
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
110 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Salwatorska
7 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Nowe Włochy
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
190 m2
Cena za m2
29 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Mały Rynek
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Stare Miasto ul. Szewska
1 550 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
86.22 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE kozienicki Leśniczówka Nowa Wola
5 900 PLN
5 pokoje
| 108.52 m2
| 54 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Rembertów Stary Rembertów ul. Pielgrzymów
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
108.52 m2
Cena za m2
54 PLN
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34 m2
Cena za m2
74 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Anny Szwed-Śniadowskiej
25 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
350 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Sadowa
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.43 m2
Cena za m2
63 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Złocień ul. Agatowa
14 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
35 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Bukowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.74 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kłobucka
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
137.16 m2
Cena za m2
109 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
3 300 PLN
2 pokoje
| 45.60 m2
| 72 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.60 m2
Cena za m2
72 PLN
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
61 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Rynarzewska