Oferty:
2 700 PLN
3 pokoje
| 59.70 m2
| 45 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Osiedle Tysiąclecia ul. Bolesława Chrobrego
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.70 m2
Cena za m2
45 PLN
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Stefana Żeromskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.30 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Warszawska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127.76 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Włodarzewska
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
10 000 PLN
3 pokoje
| 78 m2
| 128 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
128 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Czerniakowska
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
137.16 m2
Cena za m2
109 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
16 000 PLN
5 pokoje
| 130 m2
| 123 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Kazimierzowska
16 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
123 PLN
2 600 PLN
2 pokoje
| 44.69 m2
| 58 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.69 m2
Cena za m2
58 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Mariana Smoluchowskiego
2 700 PLN
1 pokoje
| 35 m2
| 77 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ Stara Praga ul. Wileńska
2 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.90 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje ul. Katowicka
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.44 m2
Cena za m2
54 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Smardzewska
1 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
40 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Jagiellońska
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
34 PLN
ŚLĄSKIE Jaworzno ul. Hetmańska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
53 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Lipowa
2 500 PLN
2 pokoje
| 41.43 m2
| 60 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.43 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. mjr. Henryka Sucharskiego
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.60 m2
Cena za m2
48 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Orzechowa
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
67 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Przejazd
7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
175 m2
Cena za m2
43 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Półwiejska
6 999 PLN
4 pokoje
| 90 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
6 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
78 PLN