Oferty:
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Pyszniańska
5 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
76 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Postępu
6 000 PLN
3 pokoje
| 102.20 m2
| 59 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
102.20 m2
Cena za m2
59 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Juliana Ursyna Niemcewicza
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kępna
4 500 PLN
3 pokoje
| 55.20 m2
| 82 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.20 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Salomea al. Aleje Jerozolimskie
26 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
750 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
39.57 m2
Cena za m2
38 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Centaura
1 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wołoska
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Janusza Meissnera
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.20 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Biskupińska
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10000 m2
Cena za m2
2 PLN
WIELKOPOLSKIE kościański ul. Przemysłowa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.65 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Naramowice ul. Błażeja
2 499 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
50.33 m2
Cena za m2
50 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. Aleksandra Zelwerowicza
23 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
388 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
6 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
135 m2
Cena za m2
50 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Jana Henryka Dąbrowskiego
5 500 PLN
3 pokoje
| 70.49 m2
| 78 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Mieczysława Pożaryskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.49 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Mieczysława Pożaryskiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
2 300 PLN
1 pokoje
| 32.19 m2
| 71 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Barańczaka
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.19 m2
Cena za m2
71 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Stanisława Barańczaka
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Wołoska
3 500 PLN
2 pokoje
| 39.98 m2
| 88 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
53 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew al. marsz. Józefa Piłsudskiego