Oferty:
5 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Łowicka
13 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
99 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Piękna
30 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
20
Powierzchnia
827 m2
Cena za m2
36 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Syrenia
2 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.74 m2
Cena za m2
89 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Składowa
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
30 PLN
ŚLĄSKIE Bytom ul. Henryka Siemiradzkiego
3 500 PLN
3 pokoje
| 45.96 m2
| 76 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
45.96 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Górnośląska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Batalionu AK "Pięść"
25 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
473 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
2 450 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.35 m2
Cena za m2
52 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Koszutka ul. Słoneczna
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
6 900 PLN
3 pokoje
| 92 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
75 PLN
2 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
28.40 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Raków ul. Łopuszańska
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24 m2
Cena za m2
71 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Bronowicka
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE warszawski zachodni ul. 11 Listopada
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.42 m2
Cena za m2
95 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Stefana Okrzei
6 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
60 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Prądnik Biały ul. Owsiana
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
52 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Zwierzyniecka
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
61 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Ząbkowicka
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
25 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
125 m2
Cena za m2
204 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
45 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
23
Powierzchnia
1238 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Nakielska
1 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.55 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Kosmonautów