Oferty:
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
41 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Mieszkaniowy
15 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
350.10 m2
Cena za m2
43 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Węgierska
17 000 PLN
7 pokoje
| 310 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
17 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
310 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
7 975 PLN
7 pokoje
| 145 m2
| 55 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
7 975 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
55 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ignacego Paderewskiego
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.43 m2
Cena za m2
96 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Mostowa
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.40 m2
Cena za m2
46 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Szałwiowa
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
35 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Augusta Cieszkowskiego
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
34 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Gnieźnieńska
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
87 m2
Cena za m2
68 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Ogrodowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
36 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Makowa
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Igańska
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
43 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Rzgowska
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.37 m2
Cena za m2
59 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Srebrzyńska
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48 m2
Cena za m2
38 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Leopolda Staffa
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
20.35 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Freta
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.32 m2
Cena za m2
126 PLN
POMORSKIE Sopot Dolny ul. Stefana Okrzei
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
174.70 m2
Cena za m2
25 PLN
LUBUSKIE Zielona Góra ul. Zacisze
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2000 m2
Cena za m2
3 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. Stoczniowców